Odejít
Menu 605 716 411 — Hotlinka

Jak přesně pátrání probíhá a funguje?

Jednoduše řečeno: Informujeme co nejvíce relevantních lidí v okolí ztráty v co nejkratším možném čase.

Registrovat ztrátu Hlavní výhody
Jak vypadají Facebook a Instagram reklamy?

Jak vypadají Facebook a Instagram reklamy?

Naše reklamy si můžete představit úplně stejně, jako běžné příspěvky na sociálních sítích. Lidé je mohou sdílet, komentovat, atd. Rozdíl je ale v tom, že se zobrazí úplně každému v nastavené lokalitě, aniž by musel mít “lajknutou” nějakou stránku. Příspěvky také můžeme po spuštění různě upravovat. Každá reklama obsahuje fotku, popis zvířete, popis ztráty a telefonní číslo přímo na Vás. Tady je pár příkladů.

Zobrazit vše
Jak oslovíme každého v okruhu ztráty?

Jak oslovujeme lidi v okruhu ztráty?

Využíváme speciální marketingové nástroje, které jsou nejčastěji používané pro prodej nějakých produktů. My ale pomocí těchto nástrojů hledáme ztracená zvířata. Proto jsme schopni vybrat libovolnou část na mapě a oslovit v ní všechny lidi. Velkému množství uživatelů, kteří používají Facebook nebo Instagram v zaměřené oblasti se tedy zobrazí příspěvek s fotkami Vašeho mazlíčka.

Zobrazit vše
S každou novou informací kampaň upravujeme

S každou stopou kampaň upravujeme

Jakmile se k nám dostane nějaká stopa - např. o pohybu Vašeho mazlíčka, ihned začínáme kampaň přesouvat do nové lokality. Dokážeme takto upravovat i popisek, fotky, dokonce i věk nebo pohlaví oslovovaných lidí. Jednoduše uděláme vše pro to, aby pátrací kampaň byla co nejefektivnější.

Zobrazit vše
Každý den s Vámi komunikujeme

Každý den s Vámi komunikujeme

Denně Vám budeme psát všechny novinky spojené s hledáním. Kolik se oslovilo lidí, nové komentáře, nové stopy, atd. Většina lidí se Vám však bude ozývat přímo sama přes telefonní číslo.

Zobrazit vše
74% zvířat se nám podaří najít

74% zvířat se nám podaří najít

O efektivitě a rychlosti našich reklam vypovídá hlavně toto číslo. Největší vliv na vývoj pátrání mají pravděpodobně fotky, které nám pošlete. Lidé na danou reklamu potom mnohem lépe reagují a její dosah může tak být až 3x větší. Dalším velkým faktorem je i doba, za jak dlouho po ztrátě u nás případ registrujete. Čím dříve, tím lépe.

Zobrazit vše

Jste připraveni ztrátu zaregistrovat?

Po registraci začínáme na Vašem případě ihned pracovat. Denně s Vámi komunikujeme a uděláme vše proto, abychom Vám pomohli.

Registrovat ztrátu Nevíte si rady?

Často kladené otázky

Máte nějaký dotaz?

+420 605 716 411

K dispozici od 9h - 17h