Odejít
Menu 605 716 411 — Hotlinka

Každý den pomáháme s hledáním lidem, jako jste právě Vy

Nejste v tom sami. Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu, ve dne, v noci a uděláme maximum pro to Vám pomoci.

Registrovat ztrátu Hlavní výhody

Reálné příběhy hledání

Levá šipka
Pravá šipka

Bert se ztratil daleko od domova, kousek od polských hranic. Naštěstí se našel pár hodin od spuštění naší kampaně. Podařilo se nám ji totiž rozjet ještě ten stejný den a schválena byla během pár hodin.

Bert - Janov

Malíček je kocourek, který nikdy nebyl venku. Jednoho dne však utekl a nikdo nevěděl, jak ho hledat. Za první den kampaně jsme oslovili 12 tisíc lidí z okolí, díky čemuž se nám kocourka podařilo vrátit v pořádku domů.

Malíček - Zlín

Neli se ztratila v malé venici kousek od Humpolce. Lidé jí průběžně viděli pobíhat v ostatních obcích a začali postupně informovat majitelku. Na základě jejich hlášení jsme kampaň následně přizpůsobili pro lepší efektivitu. Po pár dnech se jí konečně podařilo najít.

Neli - Humpolec

Sushi se ztratila z panelového domu ve velmi zalidněné části Prahy. Během 2 dní jsme oslovili přes 9 tisíc lidí z okolí. Jakmile se o ztrátě dozvěděl i človek, který se této kočičky ujal, sám kontaktoval majitelku a vrátil Sushi domů.

Sushi - Praha

Arny se ztratil při výkonu strážní služby v Pardubicích. Během pár dní se nám podařilo oslovit přes 37 tisíc lídí z Pardubic a okolí. Díky tomu se ho také podařilo najít.

Arny - Pardubice

Barnie jednoho večera utekl ze zahrady u rodiného domu ve Zlíně. Celé 2 dny ho jeho majitelé hledali. Za 8 hodin od spuštění naší kampaně se podařilo oslovit více než 12 tisíc lidí z okolí jeho ztráty - včetně jeho zachránce, který ho ještě ten den v pořádku předal majitelům.

Barnie - Zlín

S našimi kampaněmi jsme oslovili již přes 600 000 Čechů

Co o nás lidé říkají?

“Zoe se na procházce ztratila z dohledu a byla zaběhnutá 9 dní. Díky Vaší službě o ní vědělo široké okolí a každý den nám volali lidé z celého okresu, že zřejmě viděli našeho psa. Po spoustě planých výjezdů se nakonec ozval pán se správným tipem a Zoe jsme našli v poli jen pár km od domova.”

Profilovka
Vojtěch Hubáček Šťastný páníček

“O naší ztrátě vědělo opravdu široké okolí cizích lidí, se kterými jsme náhodně mluvili při pátrání.”

Profilovka
Zuzana Weissová Šťastná panička

“Dostali jsme tip od jedné slečny, která chodí krmit potulné kočky, že si ji všimla a nepatří mezi ostatní co tam potkává. Moc bych Vám chtěla poděkovat za pomoc, bez Vaší pomoci bychom ještě hledali, nebo vůbec nenašli. Děkuji.”

Profilovka
Lenka Zikmundová Šťastná panička

“Nedávno se nám zaběhli dva pejsci, Toby a Alex. Nyní jsme již zase všichni šťastně pohromadě. Děkuji Vám všem kdo jste se na pátrání prostřednictvím služby „Najdi mazlíčka“ podíleli a poskytovali nám podporu. Je velice důležité, že taková služba jako je najdimazlicka.cz existuje a hlavně, že funguje. Komunita lidí, úřadů, spolků a všech ochotných pomoci, kteří byli ve velmi krátkém časovém úseku po ztrátě osloveni, by byla nad síly jednotlivce. A právě rychlost a kvalita rozšíření informace na správné lidi a místa je klíčem k úspěšnému shledání se ztraceným mazlíčkem.”

Profilovka
Ing. Vítězslav Hanák, Ph.D. Šťastný páníček

“Člověk si vůbec neuvědomuje hodnotu takové služby do té doby, než ji opravdu potřebuje...”

Profilovka
Dara Novotná Šťastná panička
Registrovat ztrátu

Víme, že záleží na každé minutě a uděláme maximum pro to Vám pomoci

Anna Janoštíková

Anna Janoštíková

Hlavní tvůrce kampaní
Jiří Štěpánek

Jiří Štěpánek

Zakladatel
O nás

Jste připraveni ztrátu zaregistrovat?

Po registraci začínáme na Vašem případě ihned pracovat. Denně s Vámi komunikujeme a uděláme vše proto, abychom Vám pomohli.

Registrovat ztrátu Nevíte si rady?

Máte nějaký dotaz?

+420 605 716 411

K dispozici od 9h - 17h